mobil menu
ara
yol Anasayfa » Biz kimiz? Hakkımızda

SDS, Sismak Dizel Sistem

Dizel pompa yedek parça ve tamir takımları. SDS, Sismak Dizel

Sismak Otomotiv 1994 yılından beri mazot pompa parçaları ve enjektör yedek parçaları alanlarında faaliyet göstermekte olup birçok parçayı kendi bünyesinde üretmektedir. 2002 yılından itibaren mazot pompa sektöründe mazot pompa yedek parçaları, enjektör memeleri, rotor krom kaplama ve yenileme işlemleri yapmaktadır.

sismak diesel enjector puller Firmamız ürünlerini SDS markası altında üreterek siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Yurtdışına da ihracat yapıyoruz. Bu faaliyetlerin dışında firmamız motor parçalarını tedarikçi olarak pazarlayarak üreticilere üretim konusunda yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar ilerlememizde ve gelişmemizde en önemli etken müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak zamanında teslimatlarımızdır.

Siz değerli müşterilerimizle birlikte bu günlere gelen Sismak Otomotiv, ilerleyen günlerde sizlerden aldığı güç ile hızla gelişecek ve sektöründe müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek konumda olacaktır. Havali enjektör sökem takımı aparatları

Firmamızın tanıtım videosu

Enjektör sökmek için aradığınız en kaliteli ve kullanışlı alet!
instagram facebook twitter youtube whatsapp
2023 Sismak Otomotiv - Sismak Dizel Sistem | KurumsalİletişimÜrünlerFaydalı bilgi
Hemen Sipariş Ver