mobil menu
ara
yol Anasayfa » Faydalı bilgiler » Dizel enjektör tamir takımı fiyatları
Havali enjektör sökem takımı aparatları

Dizel enjektör tamir takımı fiyatları

Bosch dizel enjektör sökme aparatı

Delphi dizel enjektör sökme aparatı, Denso dizel enjektör sökme aparatı

558 defa incelendi

Dizel enjektör tamir takımı fiyatları

Ürettiğimiz havalı enjektör çektirmesi ile 4 farklı enjektör markasına ait enjektörleri kolayca demonte edebilirsiniz. Detaylı kullanım ve kurulumunu detay sayfasından inceleyebilirsiniz. Bosch, Denso, Delphi ve Siemens enjektörlerini sökmek ve onarmak için en iyi aracınız.

Bir dizel enjektör tamir takımı tipik olarak bir dizel enjektörü onarmak veya yeniden oluşturmak için gerekli bileşenleri ve parçaları içerir. Tamir setinin özel içeriği, üreticiye ve tamir edilen enjektör tipine göre değişebilir. Bununla birlikte, bir dizel enjektör tamir setinde bulunabilecek bazı yaygın bileşenler şunlardır:

1. Oringler: Oringler, enjektör ile yakıt sistemi arasında sıkı ve sızdırmaz bir bağlantı sağlayan lastik contalardır. Tamir takımı, enjektörün farklı parçalarına uyması için çeşitli boyutlarda O-halkaları içerebilir.

2. Meme Pulları: Bu pullar, enjektör memesi ile yanma odası arasında bir sızdırmazlık oluşturur. Uygun yakıt atomizasyonunu sağlamaya ve sızıntıları önlemeye yardımcı olurlar. Onarım setinde farklı boyutlarda nozül rondelaları bulunabilir.

3. Filtre Sepetleri: Bazı dizel enjektörlerde, pisliklerin enjektöre girmesini önleyen küçük filtre sepetleri veya ızgaraları bulunur. Tamir takımı, enjektör tasarımının bir parçasıysa yedek filtre sepetlerini içerebilir.

enjektör çektirmesi havalı

4. Yaylar: Enjektör tertibatında yakıt enjeksiyonu için gerekli basıncı sağlamak amacıyla yaylar kullanılmaktadır. Mevcut olanlar aşınmış veya hasar görmüşse, tamir takımı yeni yaylar içerebilir.

5. Enjektör Kapakları: Bu kapaklar enjektörün meme ucunu kapatır ve yakıt spreyini yönlendirmeye yardımcı olur. Onarım kiti, gerekirse yedek kapaklar içerebilir.

6. Enjektör Contaları: Enjektör düzeneğinin farklı bileşenleri arasında bir conta oluşturmak için contalar veya contalar kullanılır. Tamir takımı, yeniden montaj sırasında uygun sızdırmazlığı sağlamak için bu contaları içerebilir.

enjektör çektirme aparatı

7. Diğer Bileşenler: Özel enjektör tasarımına bağlı olarak, tamir takımı ayrıca kontrol valfleri, solenoidler veya iğne kapakları gibi diğer bileşenleri içerebilir. Bu bileşenler belirli enjektör tiplerine özgüdür ve her tamir setinde bulunmayabilir.

Dizel enjektör tamir setinin içeriğinin değişebileceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle enjektör modeliniz ve tipiniz için gerekli bileşenleri içerdiğinden emin olmak için satın almayı düşündüğünüz özel kiti kontrol etmeniz önerilir.

  • Bosch dizel enjektör çıkartma aparatı
  • Delphi dizel enjektör sökme aparatı
  • Denso dizel enjektör çıkarma aparatı
  • Siemens dizel enjektör çıkartma aparatı

03.06.2023 eklendi - 558 defa görüntülendi.

İlginizi çekebilecek bir içerik

Siemens enjektör çektirme aparatı havalı »
Enjektör sökmek için aradığınız en kaliteli ve kullanışlı alet!
instagram facebook twitter youtube whatsapp
2023 Sismak Otomotiv - Sismak Dizel Sistem | KurumsalİletişimÜrünlerFaydalı bilgi
Hemen Sipariş Ver